medline@medline.pl

68/412 71 18

Praca

Praca

Poszukujemy Przedstawicieli Regionalnych na teren całej Polski.

Zapraszamy do kontaktu i składania aplikacji – pobierz TUTAJ

Firma Medline Sp. z o.o, dystrybutor sprzętu ratownictwa medycznego poszukuje do pracy na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY

Opis stanowiska:

  • Realizowanie strategii sprzedaży w zakresie pozyskiwania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami instytucjonalnymi i medycznymi w regionie, kompleksowa obsługa klienta w terenie, pozyskiwanie nowych klientów
  • Uczestnictwo w sympozjach, konferencjach ratownictwa medycznego, prowadzenie prezentacji produktowych
  • Tworzenie i składanie klientom ofert handlowych oraz udział w ogłaszanych przez nich przetargach
  • Aktywne monitorowanie i raportowanie sytuacji w branży

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w branży medycznej lub około medycznej
  • Znajomość i umiejętność poruszania się w środowisku medycznym
  • Mile widziane wykształcenie medyczne z zakresu ratownictwa medycznego lub pokrewne
  • Znajomość procedur przetargowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Orientacja na osiąganie celów biznesowych
  • Umiejętność budowania relacji i współpracy
  • Umiejętność własnej organizacji pracy i kreatywność
  • Wysoka motywacja, zaangażowanie i pracowitość

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, pensja + prowizja
  • Samodzielne stanowisko z dużym zakresem odpowiedzialności
  • Sympatyczną i sprzyjającą samorealizacji zawodowej kulturę organizacyjną firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy w środowisku profesjonalistów
  • Dobrą kawę

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: k.jasinska@medline.pl

Informujemy, że kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zmianami.

Skontaktujmy się