medline@medline.pl

68/412 71 18

VAUSSIM – Zaawansowany Uniwersalny Symulator USG

12.09.2017 VAUSSIM – Zaawansowany Uniwersalny Symulator USG

VAUSSIM to Zaawansowany Wszechstronny Symulator Ultrasonograficzny, zaprojektowany by zapewnić możliwość diagnostyki w ciągłym ruchu. VAUSSIM symulator ultrasonograficzny, dzięki połączeniu czujników wysokiej czułości z siecią komputerową, sprawia, iż skóra jakiegokolwiek symulatora czy manekina staje się podatna na skanowanie, także w rozwiązaniach przenośnych. Ten symulator pozwala instruktorowi na niezależne kreowanie, z pomocą efektywnego edytora, dopasowanego do potrzeb oraz indywidualnego zbioru przypadków złożonego z prawdziwych zdjęć/filmów/dźwięków pochodzących z klinicznych USG bez dodatkowych kosztów. Podwójny interfejs, Instruktora oraz Użytkownika, pozwala na bardzo wszechstronne i efektywne i łatwe używanie VAUSSIM’a w trakcie trwania nawet najbardziej złożonych scenariuszy symulacyjnych.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, symulator pozwala zmienić patologiczny stan ultrasonograficzny pacjenta w czasie rzeczywistym, w trakcie trwania scenariusza. VAUSSIM jest także zupełnie niezależny oraz niewrażliwy na wpływ pola magnetycznego. Gwarantuje także ciągłe działanie, również w trakcie transportu i poruszania się pacjenta.
VAUSSIM jest opatentowanym produktem firmy Accurate, firmy łączącej międzynarodowe doświadczenie z dokonaniami naukowymi, inżynierią oraz postępem prawdziwie skutecznych rozwiązań w obszarach medycznych wykorzystujących zaawansowaną technologię.

WSZECHSTRONNOŚĆ: Korzystanie z VAUSSIM’a zapewnia możliwość modyfikacji każdego symulatora w Zaawansowany Symulator Ultrasonograficzny.

EDYTOR: Ułatwione korzystanie z własnego zbioru przypadków celem stworzenia dopasowanego do użytkownika ekskluzywnego oraz wyjątkowego Symulatora.

ZAWARTOŚĆ MULTIMEDIALNA: Wyświetlanie obrazów, filmów i dźwięków bez jakichkolwiek ograniczeń.

MOBILNOŚĆ: Możliwość korzystania z interfejsu instruktorskiego na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu.

W skład zestawu VAUSSIM wchodzi:

• Pendrive z nielicencjonowanym i nie posiadającym ograniczeń czasowych oprogramowaniem, które zawiera:
– moduł interwencyjny z 8 –oma różnymi przypadkami protokołów badań FAST, eFAST oraz RUSH zatwierdzonych przez uniwersytety i stowarzyszenia naukowe.
– realistyczny interfejs użytkownika z zintegrowanymi sterownikami do modulacji (kontrast, jasność etc.) i analizy (zatrzymywanie obrazu, wyniki pomiarów etc.)
– przyjazny użytkownikowi, oparty na przeglądarce internetowej interfejs instruktorski, który może być używany na komputerze, tablecie czy smartfonie, pozwalający na korzystanie i zmianę opcji VAUSSIM’a w trakcie trwania scenariuszy symulacji.
-możliwość instalacji na dowolnym komputerze bez konieczności kupowania dodatkowych licencji
• Zestaw 3-ech różnych realistycznie wyglądających głowic (Convex, Liniowa i Phased-Array), zawierających czujniki nacisku wraz z jasnym światłem LED dla orientacji sondy
• Zestaw 15-stu czytników RFID (sensorów, które mogą być umiejscawiane w dowolnym miejscu symulatora bezpośrednio przez instruktora, w celu stworzenia nowych punktów do skanowania ultrasonograficznego). Istnieje możliwość dokupienia większej ilości czujników, dla zwiększenia ich ilości na ciele manekina.

Dodatkowe Moduły Opcjonalne dostępne dla VAUSSIM’a:
• 1 Moduł Brzuszny (8 przypadków)
• 1 Moduł Opłucnej (8 przypadków)
• 1 Moduł Sercowy (8 przypadków