medline@medline.pl

515 088 687

25. Zimowa Konferencja Medycyny Ratunkowej i Intensywnej Terapii Karpacz 2016

24.02.2016 25. Zimowa Konferencja Medycyny Ratunkowej i Intensywnej Terapii Karpacz 2016

Zgodnie z wieloletnią tradycją, w Karpaczu, zorganizowana została Konferencja Medycyny Ratunkowej I Intensywnej Terapii . Będzie to już jubileuszowe, 25-te zimowe spotkanie polskiego i międzynarodowego środowiska medycyny ratunkowej.

Program jak zwykle jest bardzo napięty, ale i bardzo ciekawy. Znajdziecie w nim Państwo mnóstwo interesujących wykładów oraz zajęć warsztatowych.

Nasza firma, Medline Sp. z o.o., również będzie uczestniczyła w Konferencji. Zapraszamy na nasze stoisko firmowe oraz na prezentację naszego ambulansu DEMO, który będzie zaparkowany przed wejściem do Hotelu Skalny.

Jesteśmy także zaangażowani w program merytoryczny imprezy i mamy przyjemność zaprosić Państwa na warsztaty pod tytułem Monitorowanie czynności układu oddechowego w praktyce medycyny ratunkowej, które poprowadzi    dr Szymon Michniewicz, przy wsparciu Agnieszki Poznaniak.

Program warsztatów przybliża zastosowanie kapnografii jako techniki monitorowania wymiany gazowej w płucach. W zestawieniu z monitorowaniem pulsoksymetrycznym stanowi ważne źródło informacji o stanie czynnościowym układu oddechowego i krążeniowego. Pozwala też na natychmiastową ocenę skuteczności podjętej interwencji ratunkowej

Warsztaty odbędą się w czwartek (10.03.2016) w godzinach 16.30 – 18.00

Zapraszamy serdecznie!

 

Więcej informacji na temat Konferencji znajdziecie Państwo na stronie Organizatora – TUTAJ

Program Konferencji  można pobrać TUTAJ

Program warsztatów mozna pobrać TUTAJ