medline@medline.pl

68/412 71 18

Szkolenia

Szkolenia

Szkolenia Akademii Medline prowadzone są w oparciu o wytyczne Polskiej i Europejskiej Rady Resuscytacji oraz standardy Ratownictwa Medycznego.

Celem działalności Akademii jest podnoszenie poziomu wiedzy ratowniczej na wielu płaszczyznach – zarówno wśród profesjonalistów związanych z ratownictwem medycznym, jak i laików ( zakłady pracy, szkoły, itp.). Materiał szkoleniowy każdorazowo dostosowywany jest do specyfiki klienta i jego potrzeb.

W ramach projektu Akademia Medline pragniemy zaprosić ratowników medycznych na szkolenia:

  1. Zaawansowana Wentylacja – czyli respirator dla Ratownika (NOWOŚĆ) – cykl warsztatów poświęcony wentylacji pacjenta w przypadkach niewydolności oddechowej.
  2. Odbieranie porodu oraz resuscytacja noworodka (koszt 350 zł)Celem kursu jest usystematyzowanie wiedzy teoretycznej z zakresu fizjologii ciąży i porodu, trudnych sytuacji podczas prowadzenia, komplikacjach poporodowych oraz resuscytacji noworodka, a także przećwiczenie procedur przy użyciu specjalistycznego sprzętu medycznego i symulacyjnego. Kurs przeprowadzany jest na nowoczesnym symulatorze porodowym.
  3. Wkłucia doszpikowe – wskazania i technika wykonywania (koszt 250 zł)Celem tego kursu jest dostarczenie niezbędnej wiedzy dotyczącej układu krążenia, anatomii i fizjologii szpiku kostnego, rodzajów i techniki użycia wkłuć doszpikowych, a także przećwiczenie metod ich zakładania na fantomie iniekcyjnym.
  4. Wkłucia doszpikowe – wskazania i technika wykonywania (koszt 250 zł)Celem tego kursu jest dostarczenie niezbędnej wiedzy dotyczącej układu krążenia, anatomii i fizjologii szpiku kostnego, rodzajów i techniki użycia wkłuć doszpikowych, a także przećwiczenie metod ich zakładania na fantomie iniekcyjnym.

AKADEMIA MEDLINE

Szkolenia odbywać się będą w hotelu Ruben przy Alei Konstytucji 3 Maja 1 A w Zielonej Górze. W cenie szkolenia uwzględniono materiały piśmiennicze, przerwy kawowe, certyfikaty uczestnictwa i wpis do kart doskonalenia zawodowego.

Zgłoszenia i informacje udzielane są:
– pod adresem e-mail: akademia@medline.pl
– telefonicznie pod numerem: (68) 412 71 19 lub 510 046 184

  • Za udział w każdym z powyższych szkoleń uczestnikom przysługuje 8 punktów edukacyjnych, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 14 czerwca 2007 r. w sprawie doskonalenia zawodowego ratowników medycznych. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu szkolenia, w przypadku braku wystarczającej liczby osób
  • Jeśli interesują Państwa prowadzone przez nas szkolenia – prosimy o kontakt przez Formularz zgłoszeniowy umieszczony w jednej z podzakładek Akademii, kontakt telefoniczny pod numerem 503 158 097 lub mailem akademia@medline.pl

Zostaniecie Państwo zwrotnie poinformowani o planowanych w najbliższym czasie szkoleniach lub otrzymacie odpowiedź na złożone zapytania.

Skontaktujmy się