medline@medline.pl

515 088 687

Defibrylator gwarantuje bezpieczeństwo na basenie w Skawinie

02.04.2013 Defibrylator gwarantuje bezpieczeństwo na basenie w Skawinie

 

 

Akcja "Bezpieczne serce miasta" nadal trwa !

Kolejny defibrylator Lifeline AED znalazł swoje miesce – Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zakupiło defibrylator AED, celem polepszenia warunków bezpieczeństwa w obiektach sportowych i w okolicy basenu Camena w Skawinie.

 

Przejrzysty i prosty w użyciu defibrylator Lifeline AED wyposażony jest w głosową i wizualną instrukcję prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Przeznaczony jest również dla osób nie posiadających fachowej wiedzy medycznej.  Jest bardzo bezpieczny w użyciu, automatycznie analizuje i prawidłowo rozpoznaje zapisy EKG.  Użytkownik w czasie korzystania z urządzenia jest prowadzony przez jednoznaczne i stanowcze polecenia głosowe w języku polskim.

 

Każdy bez problemów obsłuży defibrylator LIFEline AED.  Daj mu szansę ratować życie!

O defibrylatorze opowiada również jeden z ratowników basenu Camena – TUTAJ

 

Defibrylator Lifeline to optymalne zabezpieczenie dla instytucji użyteczności publicznej: urzędów miasta, urzędów gmin, banków, urzędów ZUS, US, muzeów, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, uczelni wyższych.

Każda instytucja, która dba o zdrowie i życie swoich pracowników i klientów powinna wyposażyć się w defibrylator AED w ramach sprawnie funkcjonującego systemu pierwszej pomocy.