medline@medline.pl

515 088 687

Defibrylatory Lifeline AED w Biedronkach

26.08.2013 Defibrylatory Lifeline AED w Biedronkach

 

"Troszczymy się o to, aby sklepy Biedronka były miejscem, gdzie zarówno Klienci jak i Pracownicy czują się bezpiecznie. W ramach programu 'Bezpieczna Biedronka' wyposażamy nasze sklepy, biura i centra dystrybucji w automatyczne defibrylatory zewnętrzne – niepozorne, żółte urządzenia, które mogą uratować życie. Prowadzone przez nas akcje edukacyjne i szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przynoszą pożądane efekty – w trudnych momentach nasi Pracownicy potrafią wykorzystać zdobytą wiedzą i nie wahają się nieść pomocy innym."
mówi Danuta Pawłowska, dyrektor działu BHP i PPOŻ sieci Biedronka

Ruszyła ogólnopolska akcja "Bezpieczna Biedronka"popieramy i polecamy!

Dla poprawy bezpieczeństwa pracowników, klientów i gości oraz osób przebywajacych w pobliżu sklepów i centrów dystrybucji Biedronka – zostały one wyposażone w defibrylatory Lifeline AED, umieszczone w gablotach, w łatwodostępnych miejscach.

Wykaz sklepów i centrów dystrybucji wyposażonych w AED znajdziecie tutaj.

 

Lifeline AED to automatyczny, prosty w obsłudze defibrylator zewnętrzny. Dzięki któremu można skutecznie udzielić pomocy osobie z nagłym zatrzymaniem krążenia (NZK). Może to zrobić każdy z nas, nawet bez przeszkolenia medycznego – defibrylator poprzez komunikaty głosowe prowadzi użytkownika przez kolejne etapy resuscytacji aż do przybycia karetki pogotowia.

Więcej na temat defibrylatorów AED znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym tutaj.