medline@medline.pl

515 088 687

Już niedługo SALMED 2016 w Poznaniu!

26.04.2016 Już niedługo SALMED 2016 w Poznaniu!

W dniach 12-14 kwietnia 2016 odbędą się Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego Salmed 2016 na terenie Targów Poznańskich.

SALMED to jedne z największych w Polsce targów sprzętu medycznego, które gromadzą liderów rynku medycznego. Są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy oraz nawiązywania kontaktów pomiędzy przedstawicielami świata medycyny, biznesu i nauki.

Podczas organizowanych w cyklu dwuletnim Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED zostaną zaprezentowane oferty producentów oraz dostawców aparatury i instrumentów medycznych, wyposażenia szpitali, klinik i gabinetów medycznych, a także sprzęt laboratoryjny i rehabilitacyjny.

Zapraszamy na stoisko Medline, gdzie zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny edukacji medycznej. Zaprezentujemy również w pełni wyposażoną karetkę Demo Medline.

Na stoisku będziecie Państwo mogli zobaczyć innowacyjny stół wizualizacyjny anatomiczny F14 Sectra Table.

Stół wizualizacyjny Sectra jest optymalnym uzupełnieniem w sytuacji gdy nie są dostępne kursy przeprowadzane na bazie sekcji zwłok lub gdy nie ma do dyspozycji wystarczającej ilości zwłok. W ten sposób instytucje dydaktyczne zapewniają każdemu studentowi dostęp do nauczania anatomii oraz działań praktycznych w tym zakresie. Studenci mogą wielokrotnie przeprowadzać wirtualne sekcje, co prowadzi do szybszego opanowania przez nich wymaganego materiału.

Zapraszamy na stoisko Medline na Targach Salmed 2016!