medline@medline.pl

515 088 687

Konferencja HPSN Europe 2011 (26-27.11.2011)

12.10.2011 Konferencja HPSN Europe 2011 (26-27.11.2011)

 

 

 

HPSN Europe jest dwudniową konferencją poświęconą symulacji medycznej i edukacji. To ogólnoeuropejskie wydarzenie stanowi doskonałą okazję poznania i wymiany doświadczeń ze społecznością różnych profesji medycznych z całego świata wykorzystujących symulacje medyczną w codziennej pracy dydaktycznej. Program bogaty w wykłady, seminaria i warsztaty praktyczne prowadzone przez członków międzynarodowych centrów symulacji, czyni HPSN Europe konferencją praktyczną i interesującą, dającą możliwość rzeczywistego poznania problemów dotyczących symulacji medycznej i edukacji. Konferencja stanowi źródło inspiracji dla uczestników, ukazuje możliwości i korzyści płynące z wykorzystania symulacji medycznej, wszystko to na przykładach aplikacji i implementacji ukazanych przez czołowe centra symulacyjne.

Tegoroczne, już siódme spotkanie poświęcone będzie „Ocenie przez symulację”. Czy jest realna i rzetelna, kto ją wykonuje, jak jest prowadzona i jakie są rezultaty? Wśród kluczowych wykładowców spotkać będzie można Jan-Joost Rethans z Uniwersytetu Maastricht – „Symulowani i standaryzowani pacjenci: dlaczego warto ich wykorzystywać?” oraz Bengt Littke z Saab Aeronautics przedstawiającego wykorzystanie symulacji w lotnictwie wojskowym.
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby związane z dydaktyką medyczną zainteresowane poglądami i doświadczeniami innych ośrodków oraz chętne do dzielenia się własnymi spostrzeżeniami.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy na nasza stronę internetową poświęconą symulacji medycznej www.symulacja medyczna.pl  oraz  na stronę  www.hpsn.com