medline@medline.pl

515 088 687

Medline nagradza ochroniarzy Auchan za skuteczne użycie defibrylatora Lifeline AED

26.01.2011 Medline nagradza ochroniarzy Auchan za skuteczne użycie defibrylatora Lifeline AED

 

Informujemy, że dnia 31.01.2011 nastąpi wręczenie nagród dla panów Roberta Hołubowskiego i Łukasza Jankowskiego za postawę godną naśladowania oraz podziękowanie dla sieci Auchan za umożliwienie dostępu do defibrylatorów i zapewnienie bezpieczeństwa klientom w swoich placówkach.

 

Spotkanie odbędzie się na terenie marketu Auchan Kołbaskowo k. Szczecina   (Ustowo 45, Szczecin),   a firmę Medline Sp. z o.o. będą reprezentowały – Dyrektor Handlowy Katarzyna Jasińska oraz Product Manager działu Ratownictwo Medyczne, Marta Kopecka.

 

O akcji z użyciem naszego defibrylatora w markecie Auchan w Kołbaskowie oraz wcześniej (X’2010)  w Krakowie przez studentów medycyny, pisała Gazeta Wyborcza i Głos Szczeciński – kopie artykułów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej http://medline.pl/index.php?name=news&oId=21 .

 

Medline Sp. z o.o. jest nie tylko dystrybutorem i dostawcą defibrylatorów, ale zapewnia szkolenia dla użytkowników i propaguje ideę szerokiego dostępu do defibrylatorów poprzez akcję „Bezpieczne serce miasta”. Ważne jest, aby defibrylatory były dostępne w miejscach użyteczności publicznej ( urzędy, biblioteki, zakłady pracy, itp.), bo zwiększają bezpieczeństwo przebywających tam osób.

 

Defibrylator Lifeline AED jest prosty w użyciu – to urządzenia dla laików bez przeszkolenia medycznego. Samo analizuje EKG poszkodowanego i dostosowuje wstrząsy do potrzeb oraz ma funkcję instrukcji głosowej, która prowadzi użytkownika poprzez etapy defibrylacji.

 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu, gdyż postawa, którą wykazali obaj Panowie powinna być wzorem do naśladowania – należy zachęcać ludzi do udzielania pierwszej pomocy i propagowania idei szerokiego dostępu do defibrylatorów w Polsce.