medline@medline.pl

515 088 687

Powszechny dostęp do defibrylacji – dzięki Lifeline AED!

15.07.2014 Powszechny dostęp do defibrylacji – dzięki Lifeline AED!

 

Defibrylator Lifeline AED jest jednym z najbardziej znanych i sprawdzonych defibrylatorów AED – został rozmieszczony w ponad 150 000 miejsc na całym świecie. Jego skuteczność została potwierdzona podczas wielu akcji ratowniczych, w których został użyty. Posiada najwięcej udokumentowanych danych na temat skuteczności użycia w ratownictwie przedszpitalnym.

Defibrylatory Lifeline AED, również w Polsce, są coraz powszechniejsze i obecne w wielu miejscach użyteczności publicznej.

 

Ostatnio nasze defibrylatory znalazły swoje miejsce:

na wadowickim rynku więcej informacji TUTAJ

W północnej części placu Jana Pawła II, tuż obok budynku magistratu i ulicy Krakowskiej, dzięki staraniom Grupy Medycznej OSP Wadowice, Urząd Miejski w Wadowicach zainstalował urządzenie AED (Automated External Defibrillator), czyli Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny.

 

w Jastrzębiej Górze, Władysławowie i Karwi   –  zobacz FILM

Trzy nowe defibrylatory trafiły między innymi do strażaków z gminy Władysławowo. Urządzenia do reanimacji kupiono za pieniądze zebrane wśród mieszkańców. W ciągu miesiąca Towarzystwu Miłośników Jastrzębiej Góry udało się zgromadzić 16 tysięcy złotych. Połowa pochodzi z kwesty podczas pikniku przy kościele we Władysławowie i pieniędzy wrzucanych do puszek w sklepach, brakującą kwotę dołożyli sponsorzy. Dwa defibrylatory powędrują do strażaków-ochotników w Jastrzębiej Górze i Karwi, a jeden będzie znajdować się przy kościele we Władysławowie – więcej przeczytacie TUTAJ na stronie Radia Gdańsk

 

Defibrylatory Lifeline AED to pewność i bezpieczeństwo  w każdej sytuacji.