medline@medline.pl

515 088 687

Rodzina defibrylatorów Lifeline firmy Defibtech powiększa się

24.07.2013 Rodzina defibrylatorów Lifeline firmy Defibtech powiększa się

 

 

Defibrylator Lifline View to AED, które jest tak proste w użyciu, że tworzy kolejny poziom w technologii obsługi półautomatycznych defibrylatorów. Inne defibrylatory podpowiadają jak się zachowywać, co robić i w jaki sposób wprowadzić w życie algorytmy resuscytacji krążeniowo – oddechowej poprzez informacje świetlne ( diody) i dźwiękowe (nagrane komunikaty).

Defibrylator Lifeline View posiada duży, kolorowy, interaktywny wyświetlacz, który jest kolejnym krokiem, przełomem w instruowaniu użytkowników bez przeszkolenia z pierwszej pomocy lub po kilkugodzinnym kursie BLS/AED jak prawidłowo wykonać resuscytację. Defibrylator, dzięki oddziaływaniu na zmysły, podpowiada użytkownikom m.in. kiedy, w którym miejscu i jak należy uciskać klatkę piersiową, kiedy wprowadzić oddechy ratunkowe, w jaki sposób udrożnić drogi oddechowe.

Kompaktowy, przenośny i lekki defibrylator Lifeline View reprezentuje najnowszą generację rodziny defibrylatorów Lifeline firmy Defibtech, które zdobyły wiele nagród branżowych w zakresie projektowania i innowacji.

Więcej informacji na temat tego urządzenia znajdziecie w naszym sklepie internetowym

Defibrylator Lifeline VIEW – poznaj nowe oblicze defibrylacji !