medline@medline.pl

515 088 687

Sezon letni w pełni !

11.07.2012 Sezon letni w pełni !

 

Wielkimi krokami nadszedł bowiem sezon letni, wielu z nas planuje wczasy nad morzem, nad jeziorem czy nad rzeką, a w przypadku gorszej pogody wybierzemy kryte baseny i ośrodki odnowy biologicznej z krytymi pływalniami.

Dbając o bezpieczeństwo, większość obywateli, wybiera strzeżone plaże i kąpieliska, licząc na fachową opiekę dzielnych ratowników. Jednakże nie zawsze umiejętności i wiedza ratownika wystarczają. Aby skutecznie nieść pomoc poszkodowanym, ratownikom potrzebny jest niezawodny sprzęt medyczny, który określił w swoim Rozporządzeniu Minister Spraw Wewnętrznych.

W dniu 10 marca 2012 weszło w życie Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 27 lutego 2012 r. w sprawie wymagań dotyczących wyposażenia wyznaczonych obszarów wodnych w sprzęt ratunkowy i pomocniczy, urządzenia sygnalizacyjne i ostrzegawcze oraz sprzęt medyczny, leki i artykuły sanitarne (Dz.U. 2012 nr 0 poz. 261).

Na podstawie załącznika do Rozporządzenia (wykaz sprzętu medycznego, leków i artykułów sanitarnych) firma Medline przygotowała kompleksową i szeroką ofertę sprzętu medycznego skierowaną dla jednostek ratownictwa wodnego – można ją znaleźć TUTAJ

 

 

Sporządzamy również indywidualne oferty w oparciu o wymagania naszych klientów – propozycja sprzętu medycznego może ulec zmianie w zależności od Państwa potrzeb.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymaniem kompleksowej oferty drogą mailową lub macie dodatkowe pytania – prosimy o kontakt pod adresem mailowym  ratownictwo@medline.pl  lub  medline@medline.pl