medline@medline.pl

515 088 687

Spotkaliśmy się w Szczecinie z ochroniarzami Auchan oraz uratowanym mężczyzną

03.02.2011 Spotkaliśmy się w Szczecinie z ochroniarzami Auchan oraz uratowanym mężczyzną

 

 

Pracownicy ochrony Auchan, Robert Hołubowski i Łukasz Jankowski, uratowali życie pana Jerzego Wybieralskiego, dzięki użyciu defibrylatora AED i prowadzenia resuscytacji aż do przyjazdu karetki – co trwalo aż 18 minut.

 

 

 

Na spotkaniu , ktore miało miejsce w Hotelu Campanile w Szczecinie, pojawili się ochroniarze wraz z Dyrektorem Auchan, pan Jerzy Wybieralski oraz przedstawiciele regionalnych mediów.

Medline reprezentowali: dr Krzysztof Ulbrych, Katarzyna Jasińska, Marta Kopecka oraz Anna Ciesielska. Na spotkaniu została przedstawiona idea powszechnego dostępu do defibrylacji oraz wręczono dyplomy uznania i upominki.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, a przedstawiciele Medline zostali zaproszeni do marketu Auchan Kołbaskowo na spotkanie z pracownikami marketu.

 

Relację z naszego spotkania ( artykuł oraz krótki film) znajdziecie Państwo na stronie "Głosu Szczecińskiego", który napisał na ten temat serię artykułów  – Głos Szczeciński z 31.01.2011  oraz w galerii zdjęć na stronie internetowej Medline