medline@medline.pl

515 088 687

Zawiadomienie dotyczące bezpieczeństwa stosowania respiratorów  Medumat Transport ze zintegrowanym modułem CO2

05.10.2011 Zawiadomienie dotyczące bezpieczeństwa stosowania respiratorów Medumat Transport ze zintegrowanym modułem CO2

 

 

 

Badania przeprowadzone przez firmę Weinmann wykazały nieprawidłowości w działaniu urządzeń, które mogą skutkować wyświetleniem błędnych wartości CO2. W niektórych przypadkach moduł CO2 respiratora MEDUMAT Transport nie wyświetla prawidłowych pomiarów przez co użytkownik może błędnie ocenić stan pacjenta. Powodem jest wadliwe oprogramowanie modułu CO2. Wymagane jest aby zaktualizować oprogramowanie dzięki któremu urządzenie będzie wyświetlało prawidłowe wartości pomiaru CO2.

 

Aktualizacja jest obowiązkowa!

                                                                                                                

Prosimy o niezwłoczne przesłanie urządzenia wraz z wypełnionym Formularzem śledzenia/weryfikacji   do siedziby firmy Medline Sp. z o.o:

 

Medline Sp. z o.o.

ul. Fabryczna 17,

65-410 Zielona Góra

Z dopiskiem: „Medumat Transport”

 

do dnia 20 października, 2011r. Przesłanie do wyznaczonego terminu gwarantuje Państwu  odesłanie z powrotem urządzeń w ciągu 3 dni roboczych. Proszę pamiętać o umieszczeniu adresu zwrotnego.

 

To działanie serwisowe ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa i wyeliminowanie przypadków błędnej oceny stanu pacjenta.

 

Więcej informacji w załączniku   –   pobierz plik

 

Formularz zgłoszenia   –  pobierz plik

 

         Prosimy o okazanie wyrozumiałości wsparcie nas podczas działań korygujących i szczerze przepraszamy za wszelkie niedogodności.