DeconLine

DeconLine jest marką specjalizującą się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań i technologii do dekontaminacji, podnoszących jakość i skuteczność procedur dezynfekcyjnych w obiektach i pomieszczeniach o wysokich wymaganiach sanitarno-epidemiologicznych.

Nasze rozwiązania bazują na najnowszych osiągnięciach nauki, w tym m.in. technologii wykorzystującej światło UV o długości fali 222nm, która uznawana jest za najbezpieczniejszy, a przy tym najbardziej wydajny i efektywny sposób zapobiegania transmisji patogenów w miejscach, w którym przebywają ludzie.

DeconLine

Popularne produkty

Specjalizujemy się w rozwiązaniach, które zapewniają Ciągłą Aktywną Dezynfekcję (CAD) powietrza i powierzchni, Dezynfekcję Wysokiej Jakości (DWJ) oraz dezynfekcję w sytuacjach nadzwyczajnych (epidemia, bioterroryzm, występowanie mikroorganizmów lekoopornych).

Rozwiązania oferowane przez DeconLine znajdują zastosowanie w niemal każdym sektorze, w tym przede wszystkim w branżach medycznej, farmaceutycznej, TSL, spożywczej, a także w instytucjach publicznych, środkach komunikacji, obiektach produkcyjnych, handlowych i gospodarstwach domowych.

Oferta DeconLine to przemyślana i kompleksowa oferta dekontaminacji i dezynfekcji obejmująca technologie takie jak lampy UV 222nm, dezynfektory plazmowe, zamgławiacze, powłoki i środki biobójcze, w tym te o przedłużonym działaniu.  

DeconLine jest oficjalnym i wyłącznym partnerem wielu znanych i sprawdzonych światowych producentów.