MEDline Combat

MEDline Combat jest sklepem internetowym oferującym kompleksowe rozwiązania w zakresie ratownictwa taktycznego – wyposażenia niezbędnego na polu walki, a także podczas interwencji służb ratunkowych i mundurowych.

Sprzęt i produkty, które znajdują się w naszym asortymencie, są atestowanymi, oryginalnymi produktami znanych producentów i spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa.

MEDline Combat

Popularne produkty

Sklep Medline Combat oferuje niezwykle szeroki wybór sprzętu medycznego, który na co dzień wykorzystują przedstawiciele służb, ale też zwolennicy aktywności outdoorowych. Sprzęt i produkty, które znajdują się w naszym asortymencie, są atestowanymi, oryginalnymi produktami znanych producentów i spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa. Dostarczamy niezbędne narzędzia do wykonywania zadań służbowych i realizowania swoich pasji, również w ekstremalnych warunkach.

Kategorie sklepu odpowiadają protokołowi MARCHE, który precyzyjnie określa tryb postępowania i sposób udzielania pierwszej pomocy w warunkach bojowych i sytuacjach krytycznych. MARCHE jest akronimem od pierwszych liter słów: Massive bleedings, Airway, Respiratory Distress, Circulation, Hypothermia, Everything else.

Na platformie MedlineCombat odnaleźć można chociażby opatrunki izraelskie, opaski uciskowe, stazy taktyczne, zestawy hemostatyczne, produkty do udrożniania dróg oddechowych, przez opatrunki wentylowe, po zabezpieczenie termiczne na wypadek hipotermii. Oferujemy również rozbudowaną gamę produktów i sprzętu do ewakuacji oraz szkoleń.

Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami i dbamy o to, by nasze produkty spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa. Oferujemy sprawdzony, przetestowany i profesjonalny sprzęt oraz akcesoria, które posiadają obowiązujące w Polsce atesty oraz spełniają normy UE oraz NATO.