medline@medline.pl

515 088 687

Serwis

Serwis

Sprzęt medyczny jest równie ważny, jak wiedza oraz doświadczenie osoby, która go obsługuje. Jest niezbędny do ratownia życia pacjentów oraz do umożliwienia im powrotu do zdrowia. Niestety tak, jak inne urządzenia elektryczne, również sprzęt medyczny ulega awariom. Zdarza się, że pojawia się w nim usterka, która uniemożliwia ich dalsze funkcjonowanie. Co robić w takich sytuacjach? ….

Skontaktować się z serwisem MEDline !

MEDline w trosce o swoich obecnych i przyszłych Klientów prowadzi profesjonalny serwis sprzętu medycznego prowadzony przez specjalistów. W serwisie zatrudniamy ludzi z długoletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą przy obsłudze serwisowej sprzętu medycznego, przeszkolonych u producentów oraz naszych partnerów.

Serwis wyposażony jest w niezbędne przyrządy, wzorce, testery i symulatory. Posiadamy liczne umowy serwisowe z producentami sprzętu, udokumentowane autoryzacją i certyfikatami serwisowymi. Dokonujemy montażu sprzętu i szkolimy obsługę. Przeprowadzamy naprawy, konserwację, okresowe przeglądy  sprzętu medycznego,  sterylizującego i rehabilitacyjnego. W dokonywanych naprawach stosujemy wyłącznie oryginalne części zamienne.

Serwis MEDline świadczy następujące usługi:

–  Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

–  Montaż i utylizacja sprzętu medycznego

–  Doradztwo przy zakupie sprzętu

–  Pomoc w pełnym wykorzystaniu możliwości diagnostycznych sprzętu

–  Szkolenia w zakresie obsługi urządzeń, które mamy w dystrybucji

–  Wystawianie paszportów technicznych

Podpisujemy umowy na serwisowanie poszczególnych urządzeń – w kwestii szczegółów umowy prosimy o kontakt.

Obecne przepisy prawne oraz wymagania jakościowe wymagają od Użytkownika m.in. dokonywania planowej konserwacji sprzętu medycznego, oraz archiwizacji związanej z tym dokumentacji. Nasz serwis umożliwi Państwu spełnienie wszystkich wymagań prawnych. Przeglądy wykonywane są według zaleceń producenta oraz na zgodność z europejskimi dyrektywami.

W serwisie stosowane są różne formy współpracy z klientami :

–  interwencje doraźne po zgłoszenie awarii,

–  bieżące konserwacje,

–  cykliczne przeglądy okresowe,

–  szkolenia z zakresu obsługi,

–  stałe umowy serwisowe.

Świadczone przez nas usługi charakteryzują się wysoką jakością i szerokim zakresem, szybkością i terminowością oraz gwarancją za wykonane usługi. Posiadamy uprawnienia specjalistyczne i bierzemy odpowiedzialność  za świadczone usługi.

Dysponujemy flotą pojazdów serwisowych, z możliwością dojazdu do Klientów na terenie całego kraju. Jednak najbardziej cenowo efektywną formą dostarczenia sprzętu do nas jest wysyłka kurierska.

Biuro serwisu MEDline pracuje w godzinach 8.00 – 16.00 od poniedziałku do piątku. Zgłoszenia można składać telefonicznie, faksem,  mailowo lub poprzez formularz zgłoszeniowy.

UWAGA: nowy adres, nr telefonu i faksu Serwisu:

MEDline Sp. z o.o. – Serwis
ul. Fabryczna 17
65-410 Zielona Góra

tel.: 68/ 412 71 74
tel. kom.: 504 940 916
fax. 68/ 414 30 10
e-mail: serwis@medline.pl

Skontaktujmy się