MEDline Serwis 360⁰

Kompleksowa opieka serwisowa

 

Nasze usługi serwisowe to gwarancja rzetelności i najwyższej jakości. Dbamy o wysokie standardy, które zapewniają optymalną wydajność i bezpieczeństwo Twojego sprzętu. Jeżeli masz pytania lub potrzebujesz wsparcia, jesteśmy tutaj, aby pomóc.

Obsługa serwisowa obejmuje:


Serwis 360⁰

Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę 360⁰, która obejmuje profesjonalny serwis sprzętu medycznego prowadzony przez specjalistów z długoletnim doświadczeniem oraz ogromną wiedzą z zakresu obsługi serwisowej sprzętu medycznego.

Posiadamy liczne umowy serwisowe z producentami sprzętu, udokumentowane autoryzacją i wymaganymi certyfikatami. Dokonujemy montażu sprzętu i szkolimy obsługę, by w pełni wykorzystać funkcjonalności zakupionych urządzeń.

Świadczymy usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, wystawiamy paszporty techniczne, prowadzimy cykliczne przeglądy okresowe, a także realizujemy bieżące konserwacje i interweniujemy doraźnie, po zgłoszeniu awarii. W dokonywanych naprawach stosujemy wyłącznie oryginalne części zamienne.

Serwis MEDline posiada certyfikat jakości AQAP/ISO 2110:2016 i zgodnie z najwyższymi standardami wyposażony jest w niezbędne urządzenia diagnostyczne, przyrządy, wzorce, testery i symulatory. Nasi serwisanci regularnie odbywają specjalistyczne autoryzowane przez producentów szkolenia z zakresu przeglądu, konserwacji i naprawy sprzętów, które posiadamy w naszej ofercie.

„Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, które są dla mnie motywacją do nieustannego poszerzania wiedzy i umiejętności. Jestem zawsze gotowy, by z zaangażowaniem rozwiązywać problemy techniczne, usterki i serwisować sprzęt – wszystko po to, by niezawodnie służył przez długie lata”.

Robert Więcko – serwisant

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Tel. KOM.

FAX

68 414 30 10

Lokalizacja

ul. Fabryczna 17
65-410 Zielona Góra