Kim jesteśmy?

MEDline Group jest jednym z największych i zarazem najbardziej doświadczonych dystrybutorów sprzętu medycznego i wyposażenia służb mundurowych w Polsce.  Skupiamy się na wdrażaniu na polski rynek najnowocześniejszych rozwiązań i technologii, które kształtują przyszłość medycyny i wyznaczają kierunki jej rozwoju. Jesteśmy wyłączonym dystrybutorem wielu renomowanych marek, których sprzęt oraz urządzenia znane i wykorzystywane są na całym świecie.


MEDline Group tworzą:

Zaawansowany sprzęt medycyny ratunkowej, a także sprzęt edukacji i symulacji medycznej.

Najwyższej jakości sprzęt ratownictwa taktycznego
i medycyny pola walki

Nowoczesne technologie i rozwiązania w zakresie
dezynfekcji i dekontaminacji

Sprzęt medycyny ratunkowej do ambulansów oraz Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych

Nasza historia

Powstanie firmy
i debiut na rynku
Pierwsze lata działalności związane były z poszukiwaniem nowości medycznych, które były możliwe do wdrożenia na polskim rynku
Rozwój współpracy z służbami mundurowymi
Zaprojektowanie i wprowadzenie do standardu Straży Pożarnej profesjonalnych zestawów medycznych PSP R1 oraz R2
Początek współpracy
z Wojskiem Polskim
Zaprojektowanie, wyposażenie i dostarczenie pierwszego kompletnego szpitala polowego dla Polskiej Armii (2008-2013)
Dowód wysokiej jakości
wykonywanych usług
Pozyskanie certyfikatu ISO/AQAP 2110:2016 poświadczającego najwyższą jakość świadczonych usług
Nowy brand w portfolio
MEDline
Powstaje nowa firma RescuLine specjalizująca się w dystrybucji profesjonalnego sprzętu medycznego do ambulansów i SOR-ów.
Okrągły jubileusz
30-lecie działalności
W 2020 roku MEDline obchodziła jubileusz 30-lecia swojego istnienia, który udowadnia nam, że obrany przez nas kierunek jest słuszny
Wdrażanie innowacyjnych technologii na polski rynek
Pozyskanie rewolucyjnej i przełomowej technologii dezynfekcji światłem UV 222nm, która wyróżnia się bezpieczeństwem dla ludzi
Powstanie kolejnej marki w ramach MEDline Group
Powstaje marka DeconLine - brand oferujący innowacyjne rozwiązania i technologie w obszarze kompleksowej dekontaminacji
1990
2002
2008
2016
2019
2020
2022
2023


Co nas wyróżnia?

Blisko 40 lat doświadczenia

Najwyższa jakość
i bezpieczeństwo

Najnowocześniejsze rozwiązania

Opieka posprzedażowa
i pełen serwis

Informacje teleadresowe

O firmie

MEDline należy do czołówki firm zaopatrzenia medycznego w Polsce. Blisko 40-letnie doświadczenie pozwala nam proponować wyłącznie sprawdzony sprzęt uznanych producentów oraz zapewniać opiekę posprzedażową i profesjonalne usługi serwisowe. Sprzęty, które oferujemy, posiadają wszystkie niezbędne dokumenty wymagane Dyrektywą MDR 2017/745 oraz Ustawą o Wyrobach Medycznych.

Działamy w ścisłym partnerstwie z renomowanymi producentami sprzętu medycznego, co pozwala nam dostarczać Klientom produkty najwyższej jakości, nowoczesne i zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa.

 

MEDline jest jednym z największych i zarazem najbardziej doświadczonych dystrybutorów sprzętu medycznego i wyposażenia służb mundurowych w Polsce.  Od ponad 30 lat zaopatrujemy służby medyczne i mundurowe w najwyższej jakości sprzęt dedykowany przede wszystkim szeroko rozumianej medycynie ratunkowej, w tym diagnostyce na miejscu zdarzenia.

Swoją ofertę kierujemy do służby zdrowia oraz służb mundurowych (policja, wojsko, straż pożarna, straż graniczna). Współpracujemy i realizujemy projekty dla jednostek specjalnych. Jesteśmy wyłączonym dystrybutorem wielu renomowanych marek, których sprzęt i urządzenia znane i wykorzystywane są na całym świecie.

 

W  2020 roku MEDline obchodziła 30-lecie działalności. Jubileusz ten potwierdza, że obrany przez nas kierunek jest słuszny i stanowi nieustanny powód do dumy z firmy i osób, które ją tworzą.

W tym samym czasie firma weszła też w fazę dynamicznych przemian, które były efektem rozwoju przedsiębiorstwa – utworzyliśmy nowy brand RescuLine, który skupia się wyłącznie na zaawansowanym sprzęcie wyposażenia ambulansów i SOR, a także brand DeconLine oferujący kompleksową ofertę dekontaminacji. Dzięki temu możemy jeszcze mocniej skoncentrować się na poszczególnych grupach Klientów, obejmując ich swoim doradztwem i opieką posprzedażową.