Defibrylatory AED Defibtech

MEDline jest wyłącznym dystrybutorem defibrylatorów AED amerykańskiego producenta Defibtech, które były pierwszymi defibrylatorami dostępnymi na polskim rynku, a cenionymi do dziś za niezawodność, intuicyjność obsługi oraz długą żywotność baterii.

Jako jedni z pierwszych, rozpoczęliśmy sprzedaż defibrylatorów AED, edukując o konieczności rozpowszechnienia urządzeń w przestrzeni publicznej jako sprzętu medycznego, który może zadecydować o ludzkim życiu przy nagłym zatrzymaniu krążenia i może być wykorzystany również przez osoby bez przeszkolenia medycznego.

Defibrylatory AED

Z rozwiązań Defibtech korzystają:

Defibtech w akcji

Niezawodne defibrylatory AED  

MEDline jest jednym z najbardziej znanych dystrybutorów sprzętu medycznego na polskim rynku. Bardzo ważną częścią działalności naszej firmy jest obszar związany z kwalifikowaną pierwszą pomocą oraz defibrylacją.Nasza firma stanowi źródło kompleksowego wyposażenia w sprzęty związane z ratowaniem życia poprzez defibrylację. Oferujemy nie tylko najnowocześniejsze defibrylatory AED, ale także kompleksowe wsparcie w zakresie szkoleń z obsługi urządzeń, doradztwa technicznego oraz dostawy niezbędnego wyposażenia dodatkowego.

W naszym portfolio można odnaleźć defibrylatory firmy Defibtech, będącej liderem w projektowaniu defibrylatorów AED,  urządzeń do mechanicznych kompresorów klatki piersiowej i innych produktów ratujących życie.

Defibrylatory AED Defibtech

Defibrylatory AED Defibtech są niezwykle proste w użyciu i intuicyjne w obsłudze. Z ich pomocą, w przypadku nagłego zatrzymania akcji serca, oczekując na przyjazd służb medycznych, można przeprowadzić akcję ratunkową/resuscytację w zgodzie z wytycznymi ERC

Przenośne defibrylatory AED, to niewielkie urządzenia, które wydają komunikaty głosowe i dźwiękowe, prowadząc krok po kroku przez procedurę resuscytacji i defibrylacji, dlatego ich stosowanie nie wymaga specjalistycznej wiedzy medycznej oraz umiejętności.

MEDline to gwarancja jakości i niezawodności oferowanych defibrylatorów. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami, aby zapewnić naszym Klientom dostęp do sprzętu, który spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i skuteczności. Nasze defibrylatory są doskonale przystosowane do różnorodnych środowisk, od miejsc publicznych, po placówki medyczne, zapewniając natychmiastową reakcję w sytuacjach nagłych.

W portfolio MEDline dostępne są również artykuły do przenoszenia, transportowania i przechowywania defibrylatorów – w tym szafki oraz torby na AED. Udostępniamy również szeroką gamę akcesoriów, w tym baterie, pakiety zasilające, czy elektrody.

Poza defibrylatorami klinicznymi, oferujemy także defibrylator szkoleniowy Lifeline Defibtech, który umożliwia przeprowadzenie profesjonalnych i efektywnych szkoleń z zakresu AED. Urządzenie wygląda i zachowuje się dokładnie tak samo, jak kliniczny defibrylator AED, ale nie dostarcza energii podczas symulowanego wstrząsu.

Lider na rynku defibrylatorów AED

Jako lider rynku defibrylatorów AED, oferujemy szeroką gamę modeli dostosowanych do różnych potrzeb i zastosowań. Nasz zespół ekspertów zawsze służy profesjonalnym doradztwem, pomagając Klientom w dokładnym dopasowaniu defibrylatora do indywidualnych wymagań.

W MEDline nie tylko dostarczamy sprzęt medyczny, ale również angażujemy się w edukację społeczności dotyczącą pierwszej pomocy i korzystania z defibrylatorów. Nasza misja to wspieranie działań na rzecz zwiększenia świadomości społecznej dotyczącej ratowania życia i zapewnianie dostępu do niezbędnych narzędzi.