medline@medline.pl

515 088 687

OSP – 82 mln zł dotacji

30.08.2019 OSP – 82 mln zł dotacji

W związku z możliwością pobrania dotacji na realizację nowo postawionych przed OSP zadań, zachęcamy wszystkie jednostki OSP do korzystania ze środków na realizację propagowania zasad udzielania Pierwszej Pomocy.

Ten rodzaj działalności jest potrzebny społeczeństwu we wszystkich grupach wiekowych. Powszechnie wiadomo, że w razie niebezpiecznych zdarzeń, bardzo często o zdrowiu i życiu decydują pierwsze minuty działań podjętych przez świadków zdarzenia przed przybyciem zespołów ratunkowych.

Aby unikać strachu i bierności obserwatorów należy cyklicznie przeprowadzać i powtarzać kursy i szkolenia pierwszej pomocy. Właśnie dlatego zachęcamy Państwa do wykorzystania finansowania na ten cel, dla zwiększenia bezpieczeństwa i świadomości polskiego społeczeństwa.

Poniżej można pobrać częściowo wypełniony wniosek na dotację.

Przygotowaliśmy dla Państwa do wyboru kilka podstawowych zestawów – każda jednostka OSP dysponuje innym wyposażeniem i dlatego warto skorzystać z okazji i dobrać brakujące elementy wyposażenia.

Przykładowe zestawy w promocyjnych cenach:

  • zestaw szkoleniowy MEDline: defibrylator treningowy, manekin Brayden z zestawem adaptacyjnym Junior oraz apteczka – 4686,75 brutto
  • zestaw manekinów Sani Family Pack (manekiny do RKO od niemowlęcia do dorosłego) oraz trenażer do symulacji zadławień Act Fast – 4 474,19 brutto
  • zestaw do imitacji oparzeń – 2359,2 brutto
  • wieloelementowy zestaw do imitacji ran – 2353,36 brutto

Możemy stworzyć tez dla Państwa zestawy pod indywidualne potrzeby Państwa jednostki.

Zapraszamy do kontaktu z Joanną Husar, naszym Product Manager pod nr. telefonu tel. 515 088 691