medline@medline.pl

515 088 687

Zawiadomienie dotyczące bezpieczeństwa stosowania defibrylatorów Lifeline AED

26.09.2011 Zawiadomienie dotyczące bezpieczeństwa stosowania defibrylatorów Lifeline AED

 

 

 

Medline Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, dystrybutor firmy Defibtech w Polsce, uprzejmie zawiadamia, iż odbędzie się akcja korygująca na defibrylatory DDU-100 Seri AED z oprogramowaniem 2.004 lub wcześniejszym. Aby sprawdzić czy dane urządzenie jest objęte korektą trzeba wejść na stronę: www.defibtech.com/fa11 i wpisać numer seryjny.

 

Jeśli defibrylator znajduje się na liście objętą korektą to zaleca się zachowanie w użyciu takiego defibrylatora dopóki nie zostanie skorygowany i niezwłoczne przesłanie urządzenia wraz z wypełnionym formularzem do siedziby firmy Medline Sp. z o.o na adres :

 

Medline Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 17,
65-410 Zielona Góra
Z dopiskiem : „Defibtech”

 

do dnia 20 października, 2011r. Przesłanie do wyznaczonego terminu gwarantuje Państwu odesłanie z powrotem urządzeń w ciągu 3 dni roboczych. Proszę pamiętać o umieszczeniu adresu zwrotnego.

 

To działanie serwisowe ma na celu wyeliminowanie przypadków, gdzie AED w bardzo rzadkich wypadkach może fałszywie wykryć błędną kondycję, anulować ładowanie i nie przeprowadzić terapii.
Więcej informacji w załączniku nr 1  –    pobierz plik 

 

Prosimy o okazanie wyrozumiałości wsparcie nas podczas działań korygujących i szczerze przepraszamy za wszelkie niedogodności.

 

Zgłoszenie – formularz śledzenia przesyłki – pobierz plik