Profesjonalny fantom Ruth Lee w Twojej jednostce!
Konkurs dla strażaków PSP i OSP

„Manekiny Ruth Lee w akcji” to nazwa konkursu dla jednostek PSP i OSP, którego celem jest promocja skutecznych narzędzi treningowych – manekinów Ruth Lee, które przyczyniają się do poprawy efektywności i bezpieczeństwa prowadzonych szkoleń.

Organizatorem konkursu jest MEDline – jeden z największych i najbardziej doświadczonych dystrybutorów sprzętu medycznego w Polsce!
Patronat medialny nad przedsięwzięciem objął portal strazacki.pl

Regulaminy i materiały do pobrania:

Kto może wziąć udział w konkursie?

Wszystkie jednostki Państwowej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej, posiadające na swoim wyposażeniu manekiny Ruth Lee
i dysponujące zdjęciami ze szkoleń oraz treningów z ich wykorzystaniem.

Fotografie powinny prezentować różnorodne scenariusze ćwiczeń z fantomami Ruth Lee, zachowywać realizm wykorzystania
i odzwierciedlać możliwości treningowe, jakie stwarzają manekiny szkoleniowe.

ETAP ZGŁOSZENIOWY: 24 STYCZNIA – 30 KWIETNIA 2024

Spośród wszystkich nadesłanych prac, komisja wybierze 10, które zostaną poddane głosowaniu publicznemu w ramach drugiego etapu. Udział w konkursie wymaga przesłania zdjęć konkursowych (maksymalnie 5 od jednej jednostki), formularza zgłoszeniowego oraz zgody na wykorzystanie wizerunku.

 

ETAP GŁOSOWANIA: 7-24 MAJA 2024

Głosy będzie można oddawać za pośrednictwem platformy społecznościowej Facebook: https://www.facebook.com/MEDlineSprzetMedyczny, gdzie w galerii zdjęć zaprezentowane zostaną fotografie jednostek, które przejdą do drugiego etapu.

 

NAGRODY

Zdjęcie jednostki, które uzyska najwięcej głosów/reakcji na post – polubień zostanie nagrodzone pełnowymiarowym manekinem Ruth Lee (50 kg). Wygrana jednostka będzie mogła samodzielnie wybrać fantom spośród trzech modeli (Multi Trauma, Body Recovery, Duty Range). Jest o co walczyć, bowiem wartość rynkowa tychże manekinów wynosi blisko 6 tysięcy złotych!

MEDline chce nagrodzić również aktywne i zaangażowane PSP i OSP, które będą mogły wygrać fantom szkoleniowy dziecka Ruth Lee Duty Range. Wystarczy, że oddadzą swój głos na zdjęcie wybranej jednostki, a następnie prześlą krótką informację na temat planowanego wykorzystania fantomu (np. krótki opis scenariusza ćwiczeń).